تبلیغات
مطالب و نظرات بانکی - راهنمای دریافت تسهیلات از بانک ملی و دیگر بانکها [cb:blog_page]

مطالب و نظرات بانکی

بانک ملی نماد اعتماد , سرعت , دقت , امنیت , خدمات برتر و پیشرو در ارائه خدمات به عموم مردم


پیام سرا

راهنمای دریافت تسهیلات از بانک ملی و دیگر بانکها

به نقل از : http://vivannews.com

ثبت‌نام صندوق مهررضا برای پرداخت وام اشتغال

مرحله اول ثبت‌نام كارجویان در صندوق مهررضا برای پرداخت وام اشتغال از امروز در سراسر كشور آغاز شد...

 
تسهیلات طرح فجر مسکن مخصوص استانها
تسهیلات طرح فجر مسکن مخصوص استانها
تسهیلات 80 میلیون ریالی صرفا برای تكمیل واحدهای نیمه ساخته مجتمع سازان(سازندگان دو واحد به بالا) در تمامی استانها (به جز استان تهران) اعطا می شود.
 
وام کارگشایی و خرید کالاهای مصرفی بادوام بانک سرمایه
بانک سرمایه با هدف کمک به اقشار مختلف جامعه، برای تهیه کالاهای مصرفی بادوام ساخت داخل اقدام به اعطای تسهیلات مشارکت مدنی می نماید.
 
وام کارگشایی و خرید کالای بانک ملت
لینک توضیحات مربوط به وام کارگشایی و خرید کالای بانک ملت
 
وام کارگشایی موسسه مالی و اعتباری سینا
لینک توضیحات مربوط به وام کارگشایی موسسه مالی و اعتباری سینا
 
وام کارگشایی و خرید کالای بانک ملی
لینک توضیحات مربوط به وام کارگشایی و خرید کالای بانک ملی
 
وام مسکن بانک مسکن
 دارندگان انواع حسابهای صندوق پس انداز مسکن از تاریخ شروع اجرای طرح(86.3.1) ،مشروط به گذشت حداقل 6 ماه از تاریخ افتتاح حساب خود ،قادر خواهند بود از تسهیلات با سپرده بانک تا سقف 80 میلیون ریال جهت خرید واحدهای مسکونی با شرایط تعیین شده توسط بانک یا احداث و تکمیل استفاده نمایند.
 
وام قرض الحسنه موسسه مالی و اعتباری قوامین
 با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه موسسه مالی و اعتباری قوامین با سپرده گذاری یا میانگین سازی در حساب جاری نزد موسسه (حواله-دفترچه ای)  پس از گذشت 6 ماه به میزان یک برابر میانگین حساب فرد از مزایای وام قرض الحسنه با بازپرداخت 12 ماهه تعلق می گیرد.
 
وام در قبال سرمایه گذاری موسسه مالی و اعتباری سینا
مشتریانی که نزد شعب موسسه مالی و اعتباری سینا دارای سپرده بلند مدت می باشند ، با اعتبار سنجی لازم می توانند از این تسهیلات درقالب یكی از عقود مشاركتی و حداکثر تا سقف80% مبلغ اصل سپرده استفاده نمایند .
 
وام قرض الحسنه بانک ملی
 قرض الحسنه اعطایی عقدی است كه به موجب آن بانك( به عنوان قرض دهنده) مبلغ معینی را طبق شرایط مقرر به اشخاص حقیقی یا حقوقی (به عنوان قرض گیرنده) به قرض واگذار می نماید. مراحل انجام كار : مدت زمان انجام فعالیت 44 دقیقه
 
وام قرض الحسنه ضروری بانک ملی
  مدارك مورد نیاز  برای وام قرض الحسنه ضروری بانک ملی
 
وام قرض الحسنه بانک سپه
قرض الحسنه عقدیست كه به موجب آن بانك (بعنوان قرض دهنده) مبلغ معینی را طبق شرایط مقرر در دستورالعمل به اشخاص (بعنوان قرض گیرنده) به قرض واگذارنماید.
 
وام قرض الحسنه بانک رفاه
قرض الحسنه اعطایی عقدی است که به موجب آن بانک (به عنوان قرض دهنده) مبلغ معینی را طبق ضوابط مقرر به اشخاص حقیقی یا حقوقی (به عنوان قرض گیرنده) به قرض واگذار می نماید.
 
وام قرض الحسنه و سپرده گذاری بانک تجارت
  قرض الحسنه عقدی است که به موجب آن بانکها (به عنوان قرض دهنده) مبلغ معینی را طبق ضوابط مقرر به اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی (به عنوان قرض گیرنده)، به قرض واگذار نماید...
 
وام کسب و کار در بخش صنعت و معدن بانک تجارت
لینک مربوط به وام کسب و کار در بخش صنعت و معدن بانک تجارت
 
وام کسب و کار در بخش خدمات و پیمانکاری بانک تجارت
لینک مربوط به وام کسب و کار در بخش خدمات و پیمانکاری بانک تجارت
 
وام کسب و کار در بخش بازرگانی بانک تجارت
لینک مربوط به وام کسب و کار در بخش بازرگانی بانک تجارت
 
وام کشاورزی بانک تجارت
لینک مربوط به وام کشاورزی بانک تجارت
 
وام کشاورزی بانک کشاورزی
لینک توضیحات مربوط به وام کشاورزی بانک کشاورزی
 
وام کشاورزی بانک ملت
بمنظور اجرای مصوبات هیئت محترم دولت و حمایت از بخش کشاورزی، طرح خرید نقدی محصولات کشاورزی از جمله گندم ، چغندر قند ، برنج ، سویا، ذرت و ... پایه گذاری گردید،
 
وام فنی و مهندسی بانک توسعه صادرات
بانك توسعه صادرات ایران به عنوان یك بانك تخصصی در راستای برنامه‏های توسعه اقتصادی و اجتماعی و به منظور تحقق بخشیدن به توسعه صادرات غیرنفتی به اعطای تسهیلات مالی به صادركنندگان خدمات فنی و مهندسی مبادرت می‏ورزد.
 
وام کسب و کار موسسه مالی و اعتباری سینا
این نوع تسهیلات جهت خرید دفاتر کار اداری و تجاری درقالب عقدمشارکت مدنی و مبلغ آن براساس اعتبار سنجی لازم و تأیید توان مالی مشتری پرداخت می گردد.
 
تسهیلات سرمایه در گردش بانک صنعت و معدن
تسهیلات سرمایه در گردش یكی از انواع خدمات بانك صنعت و معدن می‌باشد كه جهت خرید و تهیه مواد اولیه، قطعات، لوازم یدكی و بسته‌بندی در زمینه های صنعتی، معدنی و خدماتی ذیربط به متقاضیان واجد شرایط دریافت تسهیلات مالی سرمایه در گردش یك ساله ارائه می‌شود. 
 
تسهیلات بلند مدت کسب و کار بانک صنعت و معدن
به منظور تامین مالی بخشی از هزینه های سرمایه گذاری جهت ایجاد یا توسعه واحدهای صنعتی ، معدنی و گردشگری و یا تامین شرایط لازم جهت بهره برداری مطلوب ازاین واحدها، بانك تسهیلاتی را به صورت ارزی و ریالی و در قالب یکی از عقود اسلامی اعطاء می نماید.
 
وام بنگاه های اقتصادی زودبازده و کارآفرین بانک ملت
 دستورالعمل اجرائی اعطای تسهیلات بنگاه های کوچک اقتصادی زودبازده و کارآفرین در سال 1384 و به استناد تصویبنامه شماره 46468/ت/34055 مورخ 05/04/84 هیئت محترم وزیران و با شرایط و ضوابط تعیین شده از سوی بانک...
 
تسهیلات به واحدهای زودبازده بانک توسعه صادرات ایران
   بانك توسعه صادرات ایران در راستای اهداف برنامه های توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی دولت جمهوری اسلامی ایران و با هدف توزیع عادلانه منابع به ویژه در مناطق محروم ، افزایش تولید و صادرات غیرنفتی ، اشتغالزایی و افزایش فرصتهای شغلی...
 
تسهیلات به بنگاه های كوچك بانک توسعه صادرات
بانك توسعه صادرات ایران با هدف توسعه صادرات كالاهای غیرنفتی و به منظور «ایجاد اشتغال از طریق صادرات غیر نفتی» به افراد تحصیل كرده كه اقدام به تأسیس شركت نموده باشند برای تهیه، تدارك و صادرات كالا و خدمات با شرایط ذیل تسهیلات ریالی كوتاه مدت پرداخت می كند.
 
تسهیلات کسب و کار بانک سامان
هر فرد حقیقی دارای مجوز شغلی معتبر و رسمی از مراکز ذیصلاح و معتبر میتواند با مراجعه به یکی از شعب بانک سامان، ضمن افتتاح حساب و استفاده از خدمات حسابهای جاری جهت مراودات مالی خود از خدمات اعتباری این بانک جهت تامین سرمایه و رفع نیازهای مالی خود اقدام نماید.
 
وام مشارکت مدنی خرید محل کار بانک سرمایه
بانک سرمایه به منظور خرید واحدهای اداری برای استفاده بخش های خدماتی ( پزشکی، وکلا، مهندسین، مشاور و ...) مبادرت به اعطاء تسهیلات در قالب عقد مشارکت می نماید. 
 
شرایط عمومی متقاضیان وام ازدواج
شرایط عمومی متقاضیان تسهیلات ازدواج  - روش های ثبت نام تسهیلات ازدواج -  شرایط ضامن های متقاضیان تسهیلات نقدی به همراه خرید کالای ایرانی
 
لیزینگ
معرفی لیزینگ های وابسته به بانک ها
 
وام احداث یا تکمیل ساختمان موسسه مالی و اعتباری سینا
این نوع تسهیلات در قالب عقد مشاركت مدنی و جهت تكمیل یا احداث ساختمان پرداخت می گردد .
 
وام تعمیر ساختمان موسسه مالی و اعتباری سینا
این تسهیلات درقالب عقد مشارکت مدنی و به دو نوع اعطاء می گردد :
 
جعاله تعمیرات واحدهای مسکونی بانک ملی
جعاله عبارت است از التزام شخص (جاعل) یا كارفرما به ادای مبلغ یا اجرت معلوم (جعل) در مقابل انجام عملی معین ، طبق قرارداد. طرفی كه عمل را انجام می دهد عامل یا پیمانكار نامیده می شود.
 
جعاله تعمیر مسكن فاقد سند ششدانگ بانک ملی
شرایط و مقررات دریافت تسهیلات
ـ متقاضی مقیم محل بوده و در محدوده شعبه ساكن باشد ...
 
جعاله تعمیر مسكن با سند ششدانگ بانک ملی
ـ متقاضی مقیم محل بوده و در محدوده شعبه ساكن باشد ـ افتتاح حساب پس انداز قرض الحسنه نزد شعبه (اولویت با كسانیكه بیش از یك سال سابقه افتتاح حساب دارند)...
 
جعاله تکمیل و تعمیرمسکن بانک سرمایه
در چارچوب بخشنامه شماره 86035 مورخ 13/05/86 و اعطای تسهیلات در قالب عقود مبادله ای بانک سرمایه اقدام به اعطای تسهیلات جعاله تکمیل و تعمیر مسکن می نماید:
 
وام اعطایی مسکن انفرادی بانک ملی
به منظور اعطای تسهیلات اعتباری به خانواده های فاقد مسكن، شعب می توانند فقط در حوزه معاملاتی خود با رعایت مفاد این مبحث ودرچارچوب ضوابطی كه در هر مقطع زمانی بوسیله اداره مركزی تعیین و ابلاغ می شود به متقاضیانی كه قصد احداث...
 
وام اعطایی احداث مجتمع های ساختمانی بانک ملی
تسهیلاتی است كه بمنظور احداث و یا تكمیل مجتمع های مسكونی به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط اعطاء می گردد . متقاضیان این گونه تسهیلات باید تعهد نمایند واحدهای...
 
فروش اقساطی/ مسکن بانک سرمایه
در چارچوب بخشنامه شماره 86035 مورخ 13/05/86 و اعطای تسهیلات در قالب عقود مبادله ای بانک سرمایه اقدام به اعطای تسهیلات فروش اقساطی مسکن می نماید:
 
مشارکت مدنی/ احداث و تکمیل ساختمان بانک سرمایه
بانک سرمایه بمنظور کمک به سازندگان واحدهای مسکونی، اعم از انفرادی یا به صورت مجتمع، اقدام به اعطای تسهیلات مشارکت مدنی مینماید.
 
تسهیلات خرید، ساخت و تعمیر مسکن بانک سامان
برای تامین مسکن مناسب به تسهیلات کمک بانک سامان می توانید یکی از راه های زیر را انتخاب کنید. خرید مسكن - ساخت مسكن - تعمیر مسكن
 
وام بخش مسکن بانک تجارت
وام مسکن 1 – به منظور طرح های ایجادی و توسعه ای ساختمان و انبوه سازی مسکن 2- مسکن انفرادی
 
وام خرید خودرو جهت خودروهای فرسوده بانک ملی
شرایط و مقررات دریافت تسهیلات 
- افتتاح حساب پس انداز قرض الحسنه نزد شعبه و ارائه فرم شماره 1 صادره توسط نمایندگی های مجاز...
 
وام نوسازی خودرو های فرسوده بانک ملت
در راستای اجرای مصوبه هیئت محترم دولت ، طرح جمع آوری و تعویض خودروهای فرسوده با همکاری سازمان شهرداریها ، بانک ملت و شرکت های خودروسازی (ایران خودرو، سایپا و گروه بهمن) به مرحله اجرا درآمده است.
 
وام خرید خودرو بانک ملی
شرایط و مقررات دریافت تسهیلات
ـ افتتاح حساب پس انداز قرض الحسنه نزد شعبه (اولویت با كسانیكه بیش از یك سال سابقه افتتاح حساب دارند)...
 
مشارکت مدنی/وام خرید خودرو بانک سرمایه
بانک سرمایه با هدف کمک به متقاضیان خرید خودروهای سواری و کار ساخت داخل اقدام به اعطای تسهیلات در قالب عقد مشارکت مدنی می نماید.
 
وام خرید اقساطی خودرو بانک سرمایه
در چارچوب بخشنامه شماره 86035 مورخ 13/05/86 و اعطای تسهیلات در قالب عقود مبادله ای بانک سرمایه با هدف کمک به متقاضیان خرید خودروهای سواری وکار ساخت داخل اقدام به اعطای تسهیلات در قالب عقد فروش اقساطی می نماید:
موضوع: آموزشها و نکات و هشدارهای بانکی،
برچسب ها: وام، تسهیلات، بانک، جعاله، مشارکت، خریذ لوازم، خرید خودرو،
این صفحه را به اشتراک بگذارید

[ پنجشنبه 1 خرداد 1393 ] [ 08:38 ب.ظ ] [ davood vahdati ]

[ نظرات() ]

[