تبلیغات
مطالب و نظرات بانکی - دستور پرداخت گروهی پایا(ACH) [cb:blog_page]

مطالب و نظرات بانکی

بانک ملی نماد اعتماد , سرعت , دقت , امنیت , خدمات برتر و پیشرو در ارائه خدمات به عموم مردم


پیام سرا

دستور پرداخت گروهی پایا(ACH)

دستور پرداخت گروهی پایا(ACH)

 
  معرفی خدمت

دستــور پرداختهای گروهی عمدتاً برای پرداخت های تجاری کاربران شرکتی و سازمانی نظیــر پرداخت حقوق و مستمری، پرداخت سود سهام و پرداخت های انتقالی با تعداد زیاد کاربرد دارد.

در این طرح سازمانهایی كه حساب اصلی آنها در بانك ملی ایران می باشد می توانند بدون الزام مخاطبان تجاری خود به افتتاح حساب در یك بانك ، از طریق تكمیل و ارسال فرمهای مربوطه كه در این بخش موجود می باشد به حساب افراد در هر بانك دیگر وجه مربوطه را پرداخت نمایند .

در واقع در این خدمت مشتری دستور پرداختی بدون محدودیت تعداد و مقصد حساب در قالب یكی از فایلهای Excel و یا Xml تنظیم و آن را به متصدی بانك تحویل داده و پس از تكمیل فرم درخواست خدمت، بانك وجوه مربوطه را بر اساس زمان اعلامی مشتری در فرم مربوطه به حساب های خواسته شده واریز می نماید.

داشتن حساب در بانك ملی و ارائه مدارك شناسایی در هنگام تكمیل فرم درخواست خدمت برای مشتری تنها الزامات استفاده از این خدمت بوده و در حال حاضر بانك هیچ كارمزدی در قبال این خدمت اخذ نمی نماید.

مشتریان می توانند پس از مطالعه دقیق دستورالعمل طرح با تكمیل فرم به یكی از شیوه های ذیل  و تحویل فایل به بانك  از این خدمت ارزشمند بهره مند گردند.    ساعات واریز

ساعات واریز از طریق سامانه پایا :

6:00  ،  9:30  ، 11:30  ،  13:30  ،  15:30  ،  18:00  ،  20:00

موضوع: آموزشها و نکات و هشدارهای بانکی،

[ پنجشنبه 1 خرداد 1393 ] [ 09:33 ب.ظ ] [ davood vahdati ]

[ نظرات() ]

[