تبلیغات
مطالب و نظرات بانکی - بانك ملی ایران در نشست هم‌اندیشی بانك‌ها و شركت‌های فناوری اطلاعات لوح تقدیر دریافت كرد. [cb:blog_page]

مطالب و نظرات بانکی

بانک ملی نماد اعتماد , سرعت , دقت , امنیت , خدمات برتر و پیشرو در ارائه خدمات به عموم مردم


پیام سرا

بانك ملی ایران در نشست هم‌اندیشی بانك‌ها و شركت‌های فناوری اطلاعات لوح تقدیر دریافت كرد.


سه شنبه 29 مهر 1393
بانك ملی ایران در نشست هم‌اندیشی بانك‌ها و شركت‌های فناوری اطلاعات لوح تقدیر دریافت كرد. 

این بانك‌ در همایش هم‌اندیشی بانك‌ها و شركت‌های فناوری اطلاعات به دلیل حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی بانكداری الكترونیك مورد تقدیر قرار گرفت. 
در این همایش كه با حضور معاون سازمان نظارت راهبردی رئیس جمهور، ریاست اداره نظام پرداخت بانك مركزی و مدیران و كارشناسان بانك‌های مختلف و شركت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات برگزار شد، چالش‌های نظام بانكی و پیشنهادات بانك‌ها در حوزه بانكداری الكترونیك درخصوص برنامه ششم توسعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 
همچنین در میزگردی كه به منظور بررسی چالش‌های فعلی و الویت‌های بانكداری الكترونیك در برنامه ششم توسعه با حضور فاطمی اردكانی معاون فناوری اطلاعات بانك برگزار شد وی بر لزوم جایگزینی ابزارهای اعتباری (Credit Card) به جای ابزارهای نقدی (Debit Card) در زنجیره كسب و كار، به منظور افزایش امنیت، سهولت و كاهش مخاطرات دسترسی‌های مجاز به حساب‌های بانكی افراد و تمام الكترونیكی شدن آن تاكید كرد. 
وی افزود: انتظار می رود با فرهنگ‌سازی و ارتقاء نحوه ارائه خدمات در پایان برنامه‌ ششم توسعه، استفاده از پول نقد ضد ارزش باشد و افزایش درآمد غیرمشاع و یا كاهش سهم درآمد مشاع بانك‌ها، با ارائه خدمات ارزش افزوده برای مردم (نسبت 30 درصد درآمد بصورت غیرمشاع) تحقق یابد. 
فاطمی اردكانی در ادامه بر اهمیت ارائه تمامی خدمات عمومی و اجتماعی بصورت الكترونیكی و رقابتی، به منظور تضمین رشد و توسعه بهره‌وری و كسب اعتماد مردم تاكید كرد. 
وی همچنین درخصوص استفاده از هویت دیجیتالی برای دریافت خدمات الكترونیك در سازمان‌ها به ویژه بانك‌ها و قوه قضائیه و همچنین ارائه خدمات در سطح استانداردهای بین‌المللی و با فناوری روز و هوشمندسازی‌های سامانه‌ها و رفع مشكل Copy Right سخنانی ایراد كرد. 
 
 

موضوع: اخبار بانک،
برچسب ها: بانک ملی ایران، تقدیر از بانک، نشست، هم اندیشی، شركت‌، فناوری اطلاعات، لوح تقدیر،
این صفحه را به اشتراک بگذارید

[ جمعه 2 آبان 1393 ] [ 07:58 ب.ظ ] [ davood vahdati ]

[ نظرات() ]

[