تبلیغات
مطالب و نظرات بانکی - طرح ارتقای جایگاه متصدیان امور بانكی (بانكدار) كلید خورد [cb:blog_page]

مطالب و نظرات بانکی

بانک ملی نماد اعتماد , سرعت , دقت , امنیت , خدمات برتر و پیشرو در ارائه خدمات به عموم مردم


پیام سرا

طرح ارتقای جایگاه متصدیان امور بانكی (بانكدار) كلید خورد

طرح ارتقای جایگاه متصدیان امور بانكی (بانكدار) كلید خورد-شنبه 3 آبان 1393

اولین آزمون ارتقای متصدیان امور بانكی به سمت بانكدار و هشتمین آزمون تعیین سطح معلومات ریالی روز گذشته به طور هم‌زمان در تهران و استان‌ها برگزار شد. 

بر این اساس، طرح ارتقاء جایگاه متصدیان امور بانكی بانك ملی ایران به عنوان یكی از برنامه‌های محوری دكتر همتی مدیرعامل محترم بانك جهت افزایش انگیزه و بهره‌وری با برگزاری آزمون مربوطه روز گذشته 

كلید خورد. 
این آزمون با مشاركت 3 هزار و 898 نفر از كاركنان واجد شرایط بانك برگزار شد، 599 نفر در حوزه امتحانی تهران و 3 هزار و 299 نفر در سایر مراكز استان‌ها پاسخ‌گوی سؤالات بودند. 
محمدعلی ایزدی معاون منابع انسانی بانك در حاشیه بازدید از این آزمون در دانشگاه علم و صنعت تهران در گفتگو با روابط عمومی بانك با اشاره به اهداف این طرح ابراز داشت: هم‌ اكنون 72 درصد از متصدیان امور بانكی بانك ملی ایران (10 هزار و 89 نفر) در سمت متصدی امور بانكی ارشد مشغول به كار هستند كه حدود 4 هزار نفر از آنان بیش از 4 سال است كه در این پست متوقف مانده و به دلیل مسدود بودن مسیر ارتقاء شغلی زمینه‌ای برای رشد سازمانی نداشته‌اند كه طبیعتاً در دلبستگی و بهره‌وری آنان اثر منفی داشته است. با توجه به نظر و عنایت مدیرعامل محترم درخصوص افزایش انگیزه كاركنان صف به عنوان نیروهای محوری در بانك موضوع باز شدن مسیر ارتقاء شغلی این عزیزان در دستور كار اداره كل سرمایه انسانی قرار گرفت و در پی ساعت‌ها كار كارشناسی نهایتاً طرح بانكدار تهیه و به هیأت محترم مدیره ارائه شد كه با اصلاحاتی به تصویب رسید. 
وی گفت: ارتقای جایگاه متصدیان امور بانكی و باز كردن مسیر شغلی آن‌ها هدف اصلی این طرح است كه در آن با ایجاد پست‌های بانكدار 3، 2، 1 و ارشد مسیر شغلی كاركنان شعب به گونه‌ای تعریف شده كه تا پایان سی سال عمر كاری همچنان زمینه ارتقاء شغلی همكاران وجود داشته باشد. 
ایزدی تأكید كرد سوابق خدمتی متصدیان امور بانكی ارشد در این پست سابقه مفید محاسبه و با پست جدید مطابقت داده خواهد شد وی از محاسبه مزایای احكام جدید از ابتدای مهر ماه امسال خبر داد. 
همچنین روز گذشته هشتمین آزمون تعیین سطح معلومات ریالی با حضور 10 هزار و 380  نفر به طور هم‌زمان در تهران و 32 حوزه از مراكز استان‌ها برگزار شد. 
سؤالات دو آزمون به همراه كلید آن‌ها از امروز در سایت اینترنتی اداره كل آموزش به آدرس Https://Amoozesh.Bmi.Ir قابل دسترسی است و نتایج نهایی آزمون‌ها نیز ظرف مدت یك ماه از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.


موضوع: اخبار بانک،
برچسب ها: بانک ملی ایران، طرح، ارتقای جایگاه، متصدیان امور بانكی، بانكدار، كلید خورد،
این صفحه را به اشتراک بگذارید

[ شنبه 3 آبان 1393 ] [ 12:00 ق.ظ ] [ davood vahdati ]

[ نظرات() ]

[