تبلیغات
مطالب و نظرات بانکی - سامانه معاملات آنلاین بورس [cb:blog_page]

مطالب و نظرات بانکی

بانک ملی نماد اعتماد , سرعت , دقت , امنیت , خدمات برتر و پیشرو در ارائه خدمات به عموم مردم


پیام سرا

سامانه معاملات آنلاین بورس

سامانه معاملات آنلاین بورس

 
 معرفی سامانه

با توجه به ضرورت معاملات مجازی و حذف و رفت وآمد، بانک ملی ایران در راستای استقرار بانکداری الکترونیکی امکان خرید سهام بورس و اوراق بهادار را به صورت الکترونیکی ایجاد نمود.
براین اساس مشتریان با مراجعه به شركت های كارگزاری بورس (درحال حاضر شركت های كارگزاری بانك ملی و كارگزاری مفید) و درخواست برقراری ارتباط برخط به منظور انجام معامله به صورت الكترونیكی، نسبت به تكمیل فرم ها، قراردادها و معرفی حساب خود اقدام خواهند نمود.
به منظور انجام مراحل پذیرش، فرم درخواست استفاده ازخدمات ویژه معاملات بورس (نمونه پیوست) در دو نسخه ممهور به مهر شركت ازسوی شركت های كارگزاری دراختیار مشتری قرار داده خواهد شد و مشتری پس از تكمیل فرم مذكور، می بایست هر دو نسخه را صرفاً به شعبه افتتاح كننده حساب ارائه نماید. 


 مراحل انجام کار:


1-    مراجعه به شركت های كارگزاری بورس (درحال حاضر شركت  کارگزاری بانک ملی  درخواست برقراری ارتباط برخط.
2-    تکمیل فرم ها، قراردادها و معرفی شماره حساب در کارگزاری
3-    تکمیل فرم درخواست استفاده از خدمات ویژه معاملات بورس در کارگزاری
4-    مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب و ارائه فرمهای تکمیل شده در کارگزاری به شعبه ( در صورت درخواست استفاده از کارگزاری این فرم  جداگانه باید تکمیل گردد.) جهت تأیید
5-    تحول فرم تأیید شده توسط شعبه به کارگزاری مربوطه و دریافت کد کاربری و کلمه عبور


پس از انجام مراحل فوق، مشتری می تواند با کد و رمز مربوطه از طریق سایت کارگزاری اطلاعات بازار را در ساعت معاملاتی به صورت لحظه ای مشاهده و تعدادی از سهام موردنظر خود را در دسته های مختلف درخواست و همزمان تغییرات بازار را درخصوص این سهام به صورت لحظه ای مشاهده نماید.
با ارسال سفارش مشتری از طریق رایانه به سامانه كارگزاری، به صورت لحظه ای با سیستم متمركز بانك ارتباط برقرار می شود و معادل وجه خرید، در حساب مشتری مسدود و به محض خرید، وجه مسدود شده به حساب كارگزار واریز می شود. پس از اتمام مراحل فوق، سفارش به سامانه معاملات بورس تهران یا فرابورس ایران وارد می شود و نتیجه به اطلاع مشتری می رسد.

 

نمونه فرم شرکت کارگزاری بانک ملی ایران

موضوع: اخبار بانک،
برچسب ها: بانک ملی ایران، سامانه، بورس، معاملات، آنلاین،
این صفحه را به اشتراک بگذارید

[ پنجشنبه 23 بهمن 1393 ] [ 06:40 ب.ظ ] [ davood vahdati ]

[ نظرات() ]

[